HYDROSENSE HAKKINDA

Hydrosense, hızlı test endüstrisinde bir öncüdür. Çevre teknolojisini endüstriyel bir ortama uygulayan uzmanlarımız, sudaki ve biyofilmdeki ölümcül Lejyonella bakterilerini tespit etmek için yeni bir yerinde test yöntemi geliştirdi.

Hydrosense, Lejyonella bakterileri için tamamen yerinde uygulanabilen ve uygulanması için eğitim veya deneyim gerektirmeyen, dünyanın tek hızlı test kitidir. Hydrosense testi geliştirilinceye kadar, Lejyonella tespiti için altın standart laboratuvar kültürü yöntemiydi.

Ancak, araştırmacılar son zamanlarda bu tekniğin bazı rahatsız edici sınırlamalarını bulmuşlardır. Endüstri uzmanları artık yalnızca kültür testine güvenmenin yeterli olmadığına inanıyor.

Bunu yapmak yanlış negatif sonuçlara, düşük tahmin edilen Lejyonella bakteri sayılarına, yavaş karar vermeye ve eylemin gecikmesine yol açarak para cezalarına, itibarın zedelenmesine, hastalıklara ve hatta ölümlere neden olabilir.

HYDROSENSE LEJYONELLA SAHA TESTI:

Kullanımı basit – eğitim veya deneyim gerektirmez. Lejyonella için mevcut en hızlı testtir – 25 dakikada güvenilir sonuçlar sağlar. Ölçmek veya işlemek için ekstra ekipmana yoktur. Hydrosense Akıllı Telefon Okuyucu Uygulaması, test sonuçlarını okur ve ölçer. Tüm veriler Hydrosense Pro çevrimiçi portalında saklanabilir ve yönetilebilir.

NEDEN HIZLI TEST KULLANMALI?

Hızlı Lejyonella Testi, görevli kişilerin su sistemlerini yalnızca 25 dakikada incelemesine olanak tanır ve Lejyonella bakterilerinin varlığı veya yokluğu konusunda doğru ve güvenilir bir sonuç sağlar.

Bu akıllı ve basit yöntemi kullanmanın faydaları şunlardır: Su kalitesini iyileştirme konusunda daha hızlı, daha bilinçli kararlar vermenizi sağlayan Lejyonella kontaminasyon riskinin anlık bir resmini oluşturur.

Hızlı test, yüksek hizmet standartlarını korumanıza yardımcı olur ve itibarınızın zarar görmemesini sağlar.

Test, Lejyonella’yı tanımlamak için geçen süreyi en aza indirerek; halk ve çalışan sağlığı risklerini azaltmaya yardımcı olur. Verileri analiz ederken; test bilgilerinin kaydedilmesi, Lejyonella kontaminasyon risklerinin tam bir resmini ve gelecekteki salgınları önlemek için bir yol haritası oluşturmaya yardımcı olur. Bu sorumlu yaklaşım, kuruluşunuz ve tesisinizde vakit geçiren insanlar için yapılacak en doğru harekettir. Salgının ardından uzun davalar, büyük para cezaları ve itibar kaybı işinizi mahvedebilir.