ENDÜSTRİYEL LEJYONELLA TEST KİTİ

Endüstriyel Test Kiti, standart bir sıhhi tesisat armatürüne (ABD ½ inç NPT ve ¾ inç BPT armatürleri) kolayca takılan bir numune toplama noktası içerir. Numune noktası, tekrarlanan testler için yerinde bırakılabilir. Tek Şırınga Test Kitine benzer şekilde; Endüstriyel Kit, 100 CFU/L hassasiyete sahip filtrasyon adımı sayesinde oldukça hassastır. Tek fark numune alımıdır (Suyu, Tek Şırınga Test Kiti ile herhangi bir kaynaktan veya Endüstriyel Test Kiti ile numune noktasından toplayın)  Oluşturulan numune noktası, endüstriyel soğutma kuleleri, otellerdeki büyük su sistemleri, konut ve ticari mülkler dahil olmak üzere tesisatlarda sağlanan sıhhi tesisat bağlantılarından ve duşlardan su numunelerinin kolayca alınmasını sağlar.

TANIM

Lejyonella Endüstriyel Test Kiti ile sorunsuz numune toplama:
– Numune noktasını su sistemine bağlayın ve filtreleme işlemini başlatmak için sistem basıncını kullanın. Kitin içinde hazır şırıngalar vardır.

– Çözeltileri ölçmeye veya seyreltmeye gerek yoktur.

– 25-35 dakika içinde sonuç alınır.

– Testin kullanımı basittir ve herkes kullanabiir.

– Test, sonuçların gecikmesini en aza indirmeye yardımcı olur. Düzenli kullanım Lejyonella kontrollerine olan güveni arttırır.

– Akıllı Telefonunuzdaki QR Kodu okuyucusu bağımsız sonuç kaydı sağlar.