Hydrosense Akıllı Telefon uygulaması

Hydrosense, Test sonucuna en hızlı şekilde ulaşmak için (laboratuvar kültürü testleri için 10 ila 14 gün, hızlı yerinde test için sadece 25 dakika) ve Su sisteminde Lejyonella tespit edildiğinde karar verme sürecini daha da hızlandırmak için Pro Akıllı Telefon Okuyucu Uygulamasını geliştirdi.  Pro Akıllı Telefon Okuyucu Uygulaması ve Çevrimiçi Portalı; Lejyonella risk yönetimi yapılan tesiste, sorumlu personeli eyleme geçirilebilir doğru sonuç ile sağlıklı şekilde ilerlemenin en hızlı yoludur.

Hydrosense Pro, tüm müşterilere ek avantajlar sunar:  

* Uygulama, testi doğru bir şekilde okumayı kolaylaştırır. Lejyonella tespit edilmediği için “0” veya bulunan Lejyonella konsantrasyonuna bağlı olarak “1-10” Tehlike İndeksi döndürerek kullanıcıya yarı nicel bir sonuç sağlar.

* Uygulama tarafından toplanan veriler, Portal ile otomatik olarak senkronize edilir. Bu gerçek zamanlı entegrasyon, tüm sonuçların bir sicilinin tutulmasını sağlar ve gelecekteki eğilimlerin belirlenmesine yardımcı olur.

* Tüm sonuçlar merkezi, güvenli bir veritabanında saklanır; epidemiyolojik ve risk analizi için daha iyi bir veri seti sağlar.

* Konum, zaman ve test edilen sistemin türü hakkında kaydedilen bilgiler, artan risk alanlarının belirlenmesine olanak tanır. Sonuç olarak, kullanıcının daha bilinçli kararlar vererek herhangi bir riski etkin bir şekilde azaltmasını sağlar.

Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve tüm Hydrosense müşterileri için ücretsizdir.

Portal, kayıt tutma için uygunluk raporları üretme işlevi sunar.